Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

VILPE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

VILPE ​​Oy - це сучасна фінська компанія. ВІЛПЕ займається розробкою інноваційної покрівельної продукції вже з 1976 року, маючи майже 40-річний досвід роботи.

VILPE ​​пропонує широкий вибір елементів вентиляції та покрівельних аксесуарів для всіх типів покрівель. VILPE ​​забезпечує свіже повітря в приміщеннях і здоров'я конструкцій. Чисте і здорове повітря в приміщенні не є очевидністю. Кошти, вкладені в забезпечення чистого і свіжого повітря в будинку, - це гарантія збереження здоров'я вашої сім'ї і вартості будинку. VILPE ​​вирішує питання комплексної вентиляції будівлі, попередження виникнення цвілі і видалення шкідливого газу радону.

У 1990 році компанія VILPE ​​почала виготовляти покрівельні вентилятори і першої в Європі випустила на ринок покрівельний вентилятор, виготовлений цілком з пластика.

VILPE ​​Oy є лідером інноваційних розробок у своїй області. Творча атмосфера і інноваційність продукції дозволять VILPE ​​Oy і в майбутньому пропонувати споживачам найкращі і функціональні рішення. При цьому інновації для компанії VILPE ​​Oy не самоціль, а спосіб створення нових, більш ефективних виробів і послуг.

Вироби серії VILPE ​​- виходи вентиляційних каналів і стояків каналізації, елементи вентиляції покрівлі, прохідні елементи і вентилятори практично для всіх типів і ухилів покрівлі. Вироби підбираються під колір покрівельного матеріалу. Вся продукція відрізняється підвищеною стійкістю до різних несприятливих погодних умов.

Вироби VILPE ​​сертифіковані і відповідають всім європейським стандартам.

Розгорнути
Вгору