Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

VELUX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія VELUX - світовий лідер з виробництва мансардних вікон і сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світу. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Уже 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів і налагоджену логістику. А значить, споживачі мансардних вікон VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс, і на консультації провідних фахівців компанії.

Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна чисельність персоналу Групи VELUX нараховує понад 9 500. Всього мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосереджені в 11 країнах.

В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектовано продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (навколишнє середовище, 2004) і OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

Сьогодні компанія VELUX це вже більше, ніж виробник мансардних вікон і аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для плоских дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях і продукти для надійної і теплої установки вікна.

Розгорнути
Вгору