Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Покрівельні і фасадні плівки Tyvek

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Tyvek - матеріал з неповторним поєднанням функціональних властивостей, що зберігаються протягом тривалого терміну експлуатації.

Tyvek - це гідро- і пароізоляційні мембрани, вироблені всесвітньо відомим брендом DuPont, що спеціалізується на випуску аксесуарів для зовнішньої і внутрішньої ізоляції даху. Сьогодні дана ізоляція застосовується для гідрозахисту підлоги, стін, фасадів, також вона використовується в якості вітрозахисту.

Незалежно від матеріалу, який буде лежати на покрівлі і з якого виготовлені стіни, дуже важливо забезпечити їх ефективний захист від проникнення повітря і вологи, які можуть завдати шкоди конструкції. Використання паропроницаемой мембрани ТАЙВЕК дозволить не тільки поліпшити теплову ефективність споруди, а й створити гідроізоляцію, яка буде захищати цілісність конструкції будівлі.

Дихаючі мембрани Tyvek забезпечують ефективну гідроізоляцію, починаючи діяти з моменту установки. Це є великою перевагою на етапі будівництва, коли конструкції часто піддаються впливу погодних явищ до завершення установки зовнішньої обшивки. Оскільки міцний функціональний шар мембрани Tyvek значно товще, ніж у більшості інших мікропористих ізоляційних матеріалів, вона забезпечує довговічний захист від вологи.

Мембрани Tyvek HouseWrap, Soft, Solid в повній мірі відповідають всім вимогам і нормативам.

Вторинну гідроізоляцію, яку створюють супердифузійні мембрани Tyvek, що встановлюються зовні, доповнює пароізоляція AirGuard, що встановлюється зсередини. Пароізоляційні шари AirGuard є на 100% повітронепроникними.

Використовуючи мембрани AirGuard SD 5 ви можете бути впевнені в їх властивості: вони будуть регулювати утворення конденсату і підвищувати енергоефективність будівлі.

Розгорнути
Вгору