Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Супердифузійні мембрани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Cупердіффузіонние мембрани, призначені для захисту теплоізоляції і несучої конструкції покрівлі від проникнення атмосферної вологи.

Сучасні дифузійні мембрани не пропускають вологу із зовнішнього боку конструкції, але мають здатність виводити вологе повітря з неї. Використання подібних мембран дозволяє обмежитися лише одним повітряним зазором між гідроізоляційної плівкою і покрівельним покриттям - для виведення конденсату і просихання дерев'яних елементів конструкції. На додаток до її завдання по ізоляції покрівельного простору від крапельної вологи, такої дифузний матеріал виконує функцію вітрозахисту, захищаючи утеплювач від ерозії в повітряному потоці.

Головна відмітна властивість мембран - вони через всю свою поверхню відводять пар з утеплювача і всього покрівельного пирога, що забезпечує надійне функціонування і збереження покрівельної системи.

Між гідробар'єром і утеплювачем обов'язково повинен бути вентзазоре. Мембрану можна укладати прямо на утеплювач без вентиляційного зазору, що дозволяє заощадити на вартості пиломатеріалів і прискорити виконання робіт.

Вгору
,