Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ROTO

Сьогодні група Roto Frank є найбільшим виробником віконної і дверної фурнітури для профілю з алюмінію, дерева і ПВХ в світі. Після того, як штаб-квартира компанії була перенесена в Ляйнфельден в 1954 році Roto Frank заснувала перші представництва за кордоном - в Бельгії і Голландії. У 1975 році в словенському містечку Лож відкрилося перше виробництво для монтажу віконної фурнітури за кордоном.

У 2011 році оборот Групи Roto збільшився на 3% і склав 660 млн. Євро. До Групи Roto входять 12 заводів в Німеччині, Угорщині, Австрії, США, Китаї, Франції, Польщі, Словенії та Росії. На них, а також в 40 представництвах по всьому світу працює в загальній складності близько 4100 співробітників.

За своє прагнення до постійного вдосконалення і пошуку нових технологій в рамках конкурсу "Industrial Excellence Award" в Bad Mergentheim, Roto отримала титул «Кращий виробництво Німеччини в 2010 році» в рамках конкурсу підприємств, який є одним з найбільш вимогливих і який формує міжнародну репутацію компанії в промисловій галузі. У попередні роки такий титул отримували такі відомі німецькі і світові бренди, як Siemens, BMW, Mersedes, Bosch та ін.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору