Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Профлист покрівельний та стіновий з гарантією виробника від 10 до 30 років

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виробництво профнастилу засноване на останніх досягненнях в області хімії, захисту стали від корозії і нанесення покриттів на метал. Це складний технологічний процес, освоїти який під силу лише гігантам світової металоіндустрії. Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Ось чому в першу чергу слід звертати увагу на виробника сталі.

Зараз істотно збільшилися обсяги споживання профільованого листа, тому його цілком можна вважати одним з найбільш затребуваних будматеріалів. В чому полягають його переваги і в яких цілях він може застосовуватися?

Профнастил виготовляють із сталевих листів, які прокочуються через спеціальні верстати і набувають характерний профіль у вигляді хвилястих, прямокутних ребер жорсткості. Висота і ширина таких профілів може бути різною. Також профнастил підрозділяється на кілька типів залежно від призначення, товщини сталі, полімерного або цинкового покриття.

Металопрофіль є універсальним матеріалом, так як може застосовуватися для виготовлення парканів, зведення гаражів і хозблоков, облицювання будівель, облаштування кровель, а також в якості оздоблювального матеріалу в приміщеннях. З цього матеріалу можна побудувати склад, ангар, торговий павільйон, створити тимчасовий навіс. Також профнастил використовується при установці міжповерхових перекриттів.

Існує кілька марок профнастилу, які розрізняються висотою ребер, а також призначенням. Стіновий профільований лист може застосовуватися в якості матеріалу для зведення парканів і стін. Несучий профнастил застосовується з тією ж метою, але він має підвищену міцність.

Вгору
,