Сайдинг VOX - високоякісний оздоблювальний матеріал, який широко застосовується в приватному будівництві. Його затребуваність обумовлена відмінною міцністю, довговічністю і неймовірно красивим зовнішнім виглядом. Панелі імітують поверхню дерева або каменю, причому настільки правдоподібно, що на перший погляд їх важко відрізнити від натуральних матеріалів.

Переваги сайдингу VOX

Бренд ВОКС пропонує покупцям кілька моделей, які відрізняються товщиною профілю і зовнішнім виглядом. При цьому всі вони мають ряд незаперечних переваг:

  • стійкість до низьких і високих температур;
  • простота монтажу, відсутність значного навантаження на споруду;
  • екологічна безпека;
  • висока міцність, стійкість до пошкоджень, вигорання;
  • не схильний до корозії, не лущиться і не вимагає фарбування;
  • можливість монтажу в будь-який час року, завдяки низькому коефіцієнту лінійного розширення.

Сайдинг VOX підходить для застосування в холодних і жарких кліматичних умовах, він зберігає свою функціональність при значних температурних коливаннях. Крім того, забезпечує вентиляцію, додаткову ізоляцію та утеплення фасаду.

Виробник дає гарантію на 30 років, що є найбільшим терміном серед аналогічної продукції.
Сайдинг VOX представлений на ринку декількома моделями, а саме - System Max-3, SOLID і KERRAFRONT. Розглянемо, чим же вони відрізняються між собою.

Особливості System Max-3

Панелі з цієї колекції за зовнішнім виглядом імітують дерево. Причому малюнок на поверхні настільки виразний, що відрізнити його від натуральної деревини на відстані непросто.

сайдинг VOX System Max-3

Товщина сайдингу VOX System Max-3 - 1,5 мм. Він володіє всіма переваги металевих аналогів, але позбавлений їх недоліків.

Особливості VOX SOLID

За допомогою такого матеріалу ви зможете швидко перетворити фасад будь-якої будівлі і не турбуватися про його подальшому обслуговуванні. За зовнішнім виглядом і структурі сайдинг повністю повторює натуральний камінь (модель Stone Regular) або цегляну кладку (Brick Regular).

сайдинг VOX Stone Regular

Зовні, будинки облицьовані VOX SOLID, нагадують історичні споруди Південної Європи. Фактура і колір повністю передають характеристики натуральних матеріалів, тому відрізнити їх неозброєним оком складно. Висока якість панелей забезпечує збереження неперевершеного зовнішнього вигляду на кілька десятиліть.

Товщина цього типу сайдингу VOX - 1,8 мм.

Відмінні характеристики Kerrafront

Ця колекція сайдингу VOX повністю передає зовнішній вигляд і структуру дерева. Виробник пропонує широку кольорову гаму матеріалів, що дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення.

Сайдинг Kerrafront відрізняється більш широкими панелями в порівнянні з Max-3 System, а також пористою структурою. Товщина матеріалу - 4 мм.

сайдинг KERRAFRONT

Також виробник пропонує колекцію Kerrafront, яка зовні і по своїй фактурі повторює штукатурку. Такі панелі найбільш широкі.

Сайдинг Kerrafront відноситься до класу вище середнього, завдяки відмінним функціональним характеристиками і неперевершеному зовнішньому вигляду.

Якщо ви хочете швидко додати фасаду будинку привабливий зовнішній вигляд під дерево, зверніть увагу на колекції Kerrafront і System Max-3. Прихильникам облицювання під камінь варто придивитися до панелей SOLID SYSTEM.

На якій би моделі сайдингу ви не зупинилися, матеріал неодмінно прослужить вам кілька десятиліть, зберігаючи функціональність і естетику.