Оплатити товари замовлені в нашому інтернет-магазині Ви можете будь-яким зручним способом:

  • Післяплатою при отриманні у відділенні логістичної компанії, готівкою або банківською карткою. В цьому випадку Вам потрібно буде додатково оплатити вартість цієї послуги за тарифами логістичної компанії, зазвичай це 20 гривень + 2% від суми переказу.
  • Передоплата на банківську карту або розрахунковий рахунок. У цьому випадку Ви не платите жодної комісії, а відправка товару здійснюється після підтвердження платежу.
  • Оплата за безготівковим розрахунком. Оплата здійснюється на юрособу - платника податку на прибуток на загальних підставах, платника ПДВ. У цьому випадку після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей, а також виставить рахунок, по якому можна оплатити товар. Безготівкова оплата здійснюється через касу банку або з розрахункового рахунку вашої компанії на підставі виставленого рахунку-фактури. Рахунок-фактура є дійсною протягом 2-х днів (включаючи день його формування). Якщо Ви здійснюєте оплату по закінченню цього терміну, прохання уточнити актуальність ціни.

Для кожного окремого замовлення можливий тільки один спосіб оплати на ваш вибір. Оплата замовлення по частинах різними способами неможлива.

Доставка товарів

Отримати замовлений Вами товар можна одним з таких способів:

  • доставка кур'єром на вашу адресу чи в відділення логістичної компанії (наприклад "Нова Пошта", "Делівері", "Інтайм").
  • можливий самовивіз з нашого офісу.

Під час отримання товару уважно огляньте його на цілісність і відсутність пошкоджень, і перевірте комплектацію. У разі виявлення пошкоджень та неповної комплектації - зафіксуйте їх в акті, який разом з покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

Всі супровідні документи відправляються разом із замовленням.