Купуючи і встановлюючи сходи на горище, слід подбати про те, щоб вам було не тільки зручно ними користуватися, а й щоб сходи добре утримували тепло. Щоб нагріте повітря взимку не йшло через люк сходів на холодне, неопалюване горище.

Відома польська компанія OMAN, яка є одним з лідерів по виробництву горищних сходів в Євросоюзі нещодавно створила і запустила у виробництво ряд моделей сходів, в конструкції яких впроваджена так звана система ТЕРМО-СТОП.

Існує шість моделей таких енергозберігаючих сходів OMAN, які об'єднані в так звану сім'ю «POLAR». Завдяки високим показниками енергоефективності та збереження тепла, вони є найтеплішими сходами на ринку Європи.

сходи на горище OMAN POLAR PLUS  

OMAN POLAR PLUS, оснащені системою ZeroGravity це пара телескопічних поручнів, які значно полегшують і роблять безпечним відкриття горищних сходів.

На дану модель поширюється гарантія від виробника компанії OMAN - 10 років, що є найбільшою гарантією серед усіх горищних сходів, представлених на українському ринку!

сходи на горище OMAN POLAR Z2   OMAN POLAR Z2 - енергоефективні сходи на горище в конструкції кришки яких встановлено обв'язувальний замок з двома точками замикання, що гарантує щільне і надійне закривання такої кришки.
сходи на горище OMAN FLEX POLAR   OMAN FLEX POLAR - енергозберігаючі горищні сходи, металева конструкція яких захищена порошковим покриттям чорного кольору, що додає сходам сучасного вигляду і гарантує довговічність.
сходи на горище OMAN POLAR   OMAN POLAR - класична модель горищних сходів, виготовлена з дерева - 100% сосни вищої якості. Ширина робочої поверхні сходинок сходів на 15% більше, ніж у дерев'яних сходів інших виробників.
сходи на горище OMAN MINI POLAR  

OMAN MINI POLAR - компактна модель комбінованих горищних сходів, виготовлених з металу та дерева. Завдяки невеликим габаритним розмірам короба, дана модель користується величезним попитом на ринку.

сходи на горище OMAN SOLID POLAR   OMAN SOLID POLAR - класична модель горищних сходів, на 100% виготовлених з металу, покритого порошковою фарбою чорного кольору. Це надміцні сходи з тривалим терміном експлуатації і з найбільшим показником навантаження на щабель - 210 кг, користуються великим попитом на ринку.

Особливість сходів OMAN сімейства POLAR полягає в тому, що, кожне з них оснащено теплоізоляційної кришкою, товщина якої становить 86мм.

теплоізоляційна кришка товщиною 86мм

Завдяки такій теплій кришці, величина коефіцієнта теплопередачі всієї конструкції сходів у моделей з сімейства POLAR дорівнює:

U = 0,36 Вт/м²∙К,

де: U - коефіцієнт теплопередачі сходів, що означає величину тепловтрат, що відбуваються за одиницю часу через площу в 1м² при різниці температур в 1 градус Кельвіна. Чим менше значення такого коефіцієнта, тим більше тепла в приміщенні зберігають горищні сходи. У сходів OMAN з сімейства POLAR даний коефіцієнт є найкращим серед усіх горищних сходів, представлених на українському ринку, наприклад середній показник коефіцієнта теплопередачі сходів у інших виробників знаходиться в межах 0,8÷1,1 Вт/м²∙К

Щоб мінімізувати втрати тепла, не допустити витік теплого повітря з нижнього приміщення через конструкцію сходів на горище, однією кришки, навіть з товстим шаром теплоізоляції з пінополістиролу (86мм), очевидно, недостатньо. Тому, у всіх моделях сходів, що входять в сімейство OMAN POLAR, встановлено відразу два контури ущільнювачів:

два контури ущільнювачів

А в моделі POLAR PLUS встановлено відразу три контури ущільнювачів:

три контури ущільнювачів

Завдяки багатоконтурною системі ущільнювачів, всі моделі сходів сімейства POLAR мають найвищий 4-й клас повітропроникності, що означає найвищу герметичність, в даному випадку конструкції горищних сходів і підтверджується протоколами випробувань і відповідає європейським нормам EN 12207.

Вибір енергозберігаючих сходів на горище OMAN POLAR - це інвестиція, яка дозволить підвищити рівень теплоізоляції і значно зменшити фінансові витрати на опалення вашого будинку взимку, в опалювальний сезон!

Вибрати й купити сходи OMAN ви можете за посиланням.