Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Покрівельні аксесуари MDM

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія MDM - акціонерне товариство з головним офісом в Цєшині працює з 1995 року і є провідним виробником покрівельних аксесуарів і мембран в Польщі. До її складу входять заводи в Цєшині, Войчехове і Бельсько-Бяла.

Заводи MDM в Цєшині і Войчехове спеціалізуються у виробництві широкої гами покрівельних аксесуарів: стрічок примикання і коникових стрічок, ендови, затискачів для черепиці, монтажних кляммеров, покрівельних аераторів, протиснігових систем, покрівельної безпеки, захисту від блискавок, ремонтних і сполучних стрічок для покрівельних плівок і мембран і прохідних елементів. На заводі розташованому в Бельсько-Бяла виробляються сучасні покрівельні мембрани, пароізоляційні плівки, а також мікропористий дифузний фільм.

Завдяки застосуванню найсучаснішої і передової технології, продукти компанії MDM відрізняються найкращими технічними і споживчими параметрами. Абсолютним пріоритетом для компанії є найвища якість пропонованої продукції. Багато продуктів отримали міжнародні сертифікати якості (BBA, CSTB, ZVDH).

Розгорнути
Вгору