Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

KATEPAL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Заснована в 1949 році в Фінляндії фірма Katepal завоювала звання провідного виробника бітумної гнучкої черепиці і рулонних бітумних виробів як в скандинавських країнах, так і в більшості європейських держав, в тому числі і в Україні. Всі основні підприємства фірми з виготовлення продукції сконцентровані в місті Лемпяяла (на відстані близько 150 км на північ від Гельсінкі).

Асортимент продукції компанії Katepal в основному представлений бітумною черепицею, рулонними матеріалами, виготовленими на основі бітуму SBS, а також супутніми бітумними засобами і розфасованим бітумом.

Бітумна черепиця від компанії Katepal дозволяє створити покрівлю, яка буде відповідати всім європейським стандартам якості. Фірма Katepal вже понад півстоліття поставляє на ринки багатьох країн якісні покрівельні матеріали, удосконалюючи виробничі процеси, використовуючи сучасні матеріали і впроваджуючи найбільш успішні сучасні технології. Тому Ви можете бути абсолютно впевнені в неповторності і довговічності Вашої покрівлі, виконаної з використанням фінської бітумної черепиці Katepal. Багаторічний досвід і професійний кадровий склад компанії дозволяють фірмі Katepal постійно дивувати споживачів цікавими колірними рішеннями, що відрізняються унікальними характеристиками.

Продукція компанії Katepal має сертифікат якості РЄ, який підтверджує її відповідності всім європейськими стандартами (зокрема стандарту EN544). Всі виробничі процеси на підприємствах компанії проводяться з урахуванням екологічних аспектів, а також мають сертифікат за стандартом якості ISO 9001.

Крім того, вся продукція від компанії Katepal володіє сертифікатом ГТНІЦ, схвалена Головним управлінням доріг, а також визнана і схвалена багатьма країнами-імпортерами. Розробляючи все нові види продукції, компанія Katepal робить акцент на те, щоб збільшити міцність покриттів, а також спростити процес їх експлуатації і зробити його більш зручним. Тому стараннями співробітників компанії традиційний руберойд був замінений резінобітумних матами і гонтом, які відрізняються простотою монтажу, прекрасним зовнішнім виглядом і довговічністю.

Бітумна черепиця від компанії Katepal представлена ​​в різних колірних рішеннях і різноманітних колекціях, тому вона допоможе додати Вашому будинку індивідуальності та неповторного стилю.

Продукція компанії Katepal завоювала довіру клієнтів у багатьох країнах, оскільки її черепиця може успішно експлуатуватися в будь-яких кліматичних умовах, а монтаж досить простий і не вимагає спеціальних знань. У черепиці Кatepal поєднуються міцність каменю і гнучкість бітуму. Тому вибравши для себе продукцію від фірми Katepal, Ви можете спати спокійно, знаючи, що Ваш будинок захищений і вночі, і вдень.

Розгорнути
Вгору