Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Покрівельні і фасадні плівки Juta

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У 1997 році чеська компанія JUTA a.s. запропонувала українським будівельникам сучасну технологію подкровельной і фасадної гідро-, паро- та ветроизоляции. Супердифузійні мембрани Євробар'єр ™, Вітробар'єр ™ і плівки Антиконденсат ™, Гидробарьер ™, Паробар'єр ™ стали символом нової технології і високої якості.

JUTA a.s. приділяє особливу увагу надійності і довговічності своїх продуктів. регулярний лабораторний контроль на виробництві, європейська сертифікація і постійне тестування дозволяють контролювати кожну партію і досягати кращих результатів якості готової продукції.

JUTA a.s. (Чехія) є одним з найбільших виробників підпокрівельних плівок і мембран.

Покрівельні мембрани JUTA можна використовувати з усіма видами покрівельних покриттів (керамічна черепиця, металочерепиця, гнучка черепиця, шифер і т. д.) незалежно від умов експлуатації, для вітрозахисту або в якості додаткового і основного шару гідроізоляції. Супердифузійні мембрани Євробар'єр, Вітробар'єр і плівки Антиконденсат, Гидробарьер, Паробар'єр стали символом нової технології і високої якості.

У забезпеченні компанії налічується 14 великих заводів. Всі вони знаходяться на території Чехії, в тому числі і той, який був відкритий ще в 1969 році. Штат співробітників підприємств становить близько двох тисяч чоловік. Керівники активно інвестують кошти в розвиток, підтримують функціонування інноваційних лабораторій, здійснюють ретельний контроль якості, сертифікують продукцію.

Розгорнути
Вгору