Волога - найнебезпечніший ворог будь-якої будівлі. Її надлишок призводить до підмивання фундаменту, можливого руйнування несучих конструкцій. Покрівля при надмірному зволоженні з плином часу приходить в повну непридатність, а дорога внутрішня обробка втрачає свою привабливість і красу. З метою суттєвого збільшення терміну служби будівлі, і ефективної боротьби з руйнівним впливом вологого агресивного середовища була винайдена гідроізоляційна плівка.

Основні види Гідробар'єрів

На сьогоднішній день сучасний будівельний ринок надає покупцеві кілька видів подібного роду покриття.

Поліетиленова плівка

Мабуть, найдешевший і найпоширеніший гідроізоляційний матеріал, який застосовується практично у всіх видах будівництва. В силу своєї довговічності і стійкості до розкладання поліетиленову плівку застосовують в місцях найбільшого скупчення вологи. Наприклад, під час будівництва лазень, саун і басейнів. А також під час зведення дерев'яних котеджів поліетиленову плівку розстеляють між цоколем і першим вінцем зрубу. Таке рішення дозволить надійно захистити деревину від вологи, що виникає на поверхні фундаменту внаслідок, перепадів температур.

Дифузійна гідроізоляційна плівка

Новий крок в технології виробництва гідроізоляції. Завдяки мікропорами, які розташовані по всій поверхні гідроізоляційного матеріалу, дифузійна плівка забезпечує надійний захист від вологи і не порушує природну циркуляцію повітря всередині приміщення. Але дифузійну гідроізоляцію необхідно розстеляти так, щоб був зазор між плівкою і поверхнею, що захищається. Інакше під шаром гідроізоляції можливе скупчення конденсату у вигляді пари.

Супердифузійна плівка - це вдосконалена версія дифузійної гідроізоляції. Даний матеріал, можна сміливо розстилати на утеплювач, не побоюючись, що він змокне.

Антиконденсатна плівка

Володіє гідрофобним і абсорбуючим напиленням, відмінно підходить для гідроізоляцій металоконструкцій, а також для захисту оцинкованих дахів, металочерепиці, профнастилів. Але, необхідно знати, що цей вид гідроізоляції рекомендується монтувати лише в суху погоду. Справа в тому, що можливий ризик появи між плівкою і металом конденсату у вигляді крапель вологи.

Переваги використання

Серед основних переваг гідроізоляційного матеріалу можна виділити такі:

  • дуже висока міцність і еластичність. Гідроізоляційна плівка успішно протистоїть різким поривам вітру та механічним впливам;
  • гідроізоляційна плівка відмінно переносить різкі перепади температур, при цьому поріг варіюється від -35 і до +85 градусів Цельсія;
  • не псується і не вигорає під впливом сонячних променів;
  • повна водонепроникність навіть під атакою проливного дощу;
  • гідроізоляційна плівка має відмінну паропроникність, що забезпечує природну циркуляцію повітря;
  • матеріал має дуже тривалий термін служби - не менше п'ятдесяти років.