Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити бітумну черепицю в Чернігові з усіма комплектуючими і доставкою на об'єкт.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гнучка бітумна черепиця використовується як для влаштування нових покрівель, так і для реконструкції старих покрівель (монтується прямо поверх пошкоджених покриттів, підготовлених певним чином). М'яка черепиця прекрасно виглядає на дахах як приватних будинків - котеджів, так і на житлових, громадських, промислових та інших будівель, особливо зі складними формами дахів.

В основі бітумної черепиці знаходиться просочений бітумом стеклохолст. Основа служить арматурою для з'єднання двох шарів окисленого бітуму з різними полімерними добавками, які забезпечують черепиці пластичність, міцність і стійкість до деформації. Верхня частина гнучкої черепиці покрита базальтовим гранулятом або мінеральною крихтою, які надають матеріалу різноманітні колірні відтінки і захищають від кліматичних впливів і ультрафіолетового випромінювання.

На зворотну сторону бітумної черепиці нанесений або клейкий шар спеціального бітуму, захищений поліетиленовою плівкою (самоклеюча черепиця), або кремнієвий пісок (так звана, традиційна черепиця), щоб плитки не склеювалися між собою при зберіганні і транспортуванні.

Підставою під бітумну черепицю служить суцільна обрешетка. Як суцільний настил використовується вологостійка фанера, орієнтовано-стружкова плита (OSB-3) або шпунтована обрізна дошка з відносною вологістю не більше 20%.

Вгору
,